VLOG 003 – Svatba (Natáčení svatby na objednávku)

Před necelým jsme začali natáčet vlogy. První dva šli dokonce i na YouTube, ale ty ostatní už ne. Chtěli jsme je z počátku, tak trošku na zkoušku, skrýt a ukázat jen užšímu kruhu přátel. Na M-Portalu se jim i docela líbilo, ale po nějaké delší době jsem se rozhodl je ukázat světu. A tak jsou i na YouTube. No a proto, abych je dostal i k lidem, tak je sem budu postupně dodávat a hlavně k ním něco dodám.

Nejvíc času za kamerou trávíme na dvou místech, na plesech a na svatbách. Svatba je právě tohle, i když jí vlastně v tom videu vidět nemůžete. Důvod je prostý. Zákazník si objednal produkt a nás by samozřejmě ani nenapadlo cokoliv ukázat z jejich soukromé akce. No a proto můžete vidět jen záběry z cesty a nekonkrétní informace ohledně práce. Na otázku jestli mám raději plesy nebo svatby, bez okolků odpovídám svatby a to hned v několika ohledech. Svatby, byť nevěsta bývá asi trochu na nervy, jsou klidnější i pro nás. Zákazníci jsou mnohem více pohostinní, ačkoliv by stačilo říct jsou pohostinní, protože po všech těch plesech se nám stalo jen jednou že nás maturanti alespoň pozvali na pití a to byl ples mé přítelkyně. Takže ne, jako na sportovních akcích, kdy pořadatel řekne: „hoši, na baru máte otevřenej lístek, dej si co chcete.“ Ne na plesech tohle neexistuje. A ačkoliv patříme mezi nejlevnější, mnoha maturantům se naše ceny nelíbí.

Tahle svatba byla poměrně příjemná i přes pár zmatků v domluvě. To byly ale takové maličkosti, které už k tomu tak nějak patří. Ve výsledku zákazníci byly zákazníci tak spokojení s výsledek, že mě svým vytrvalým děkováním přiváděli až do rozpaků. Byly strašně vděční a dokonce nám potvrdili i naše kvality. Na tomto plese jsme poprvé testovali naší malou blonďatou fotografku a jelikož jsme jí testovali, tak pro zákazníky byla zdarma. Nakonec se jim líbili fotografie od naší fotografky zdarma mnohem víc než od té co si zaplatili.

Ale dost už vychloubání, pokud se vám naše vlogy líbí, nelíbí nebo si něco o nich myslíte, tak si to nemusíte nechávat pro sebe. Tady dole jsou komentáře. A na závěr malá nic neříkající upoutávka. Letos pro vás chystáme další vlogy … dokonce i ty z loňska.