Sportuj dobře nabírá druhý dech

Škola se mi blíží ke konci a zkouškové je v plném proudu. To znamená nový důvod prokrastinovat. Ovšem já se snažím prokrastinovat aktivně a oživuji staré projekty, staré žrouty času a peněz. Sportuj dobře byl pořad na youtube, který dával rady lidem do začátků. Vyšlo pouhých 5 epizod a úspěch nebyl nikterak valný. Získal klasickou klesavou tendenci, kdy první díl byl poměrně úspěšný, ale následně sledovanost klesala. Proto už ani nebyla moc chuť vytvářet nové epizody, ačkoliv netvrdím, že jsme se o to nepokusili.

V tuto chvíli jsme se rozhodli poslat Sportuj dobře novým směrem. Proběhlo už několik fotografií na instagramu a facebooku, které trošku popíchli fanoušky, zaktivovali jejich základnu. No a následně vyšel i první rozhovor s fotografiemi doplněný o krátké video z tréninku. První obětí byla atletika Štěpánka Bisová a čtenost a sledovanost byla standartní, dokonce bych řekl lehce nad očekávání.

Aktuálně máme v plánu 3 směry. Tím prvním jsou tyto rozhovory doplněny o mediální obsah. Druhou položkou jsou fotografie na instagramu a do třetice to budou motivační videa z tréninků. Doufám, že se nám opět podaří trochu vyburcovat komunitu a začít s širokou škálou obsahu. Pokud chcete i vy být součástí tohoto projektu, tak se nám ozvěte na e-mail: sportuj-dobre@clsport.cz. Rozhodně každý najde své uplatnění.